خرید بک لینک

قرار گرفتن در اولین نتایج گوگل می تواند تجارت آنلاین شما را متحول کند. گاهی اوقات فقط یک پله بالاتر دیده شدن از رقیب خود در گوگل می تواند ماهانه میلیون ها تومان درآمد بیشتری را نصیب تجارت شما نماید. اگر فکر می کنید که سایت شما از جایگاه خوبی در نزد گوگل برخوردار نیست و بازدید کمی دارد، ما سرویس های ویژه خرید بک لینک با کیفیت و دائمی را به شما توصیه میکنیم.

نکته: بک لینک های ارائه شده توسط مجموعه سئو تازه به صورت دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نیاز به پرداخت ماهانه و … ندارید.

بک لینک چیست؟

لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی یک از مهمترین موضوعات در دنیای سئو است که نظرات زیادی نیز در مورد تاثیر آن بر جایگاه وبسایت و نحوه اجرای آن وجود دارد. به طور کلی به دریافت لینک از سایر وبسایت ها برای وبسایت خودمان را بک لینک سازی می گویند. منظور از لینک، متن یا تصاویری هستند که کاربر با کلیک بر روی آنها به دیگر صفحات موجود در اینترنت منتقل می شوند.

مجموعه سئو تازه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت بسیار مجرب و به روز است که امکان ارائه بهترین خدمات در زمینه سئو و لینک سازی را از کوچترین وبسایت ها تا بزرگترین آن ها را دارا می باشد.

مزایای خرید بک لینک از مجموعه سئو تازه:

 1. بک لینک های دائمی و بدون نیاز به تمدید ماهانه
 2. لینک های با کیفیت
 3. ایمن از نظر الگوریتم پنگوئن و پاندا
 4. بک لینک های چند مرحله ای
 5. ارائه آدرس کلی سایت های لینک گرفته شده در قالب فایل اکسل

پکیج های حرفه ای لینک بیلدینگ

پکیج ارزان

شما با این پکیج می توانید در سریعترین زمان ممکن بهترین بک لینک های با کیفیت را دریافت کنید.

 • ارائه 30 لینک کاملا فالو، دامین اتوریتی بالای 70
 • ارائه 20 لینک نوفالو، دامین اتوریتی بالای 80

سئو تازه: ارزانی همیشه نشانه بی کیفیت بودن نیست.

35000 تومان

پکیج جاینت

بکلینک ها یکی از موثرترین روش ها برای بهبود رتبه نزد گوگل است. مراقب بک لینک های بی کیفیت باشید. بک لینک های بی کیفیت نه تنها باعث بهبود رتبه نمی شوند بلکه باعث پنالتی شدن وبسایت شما توسط گوگل می شود. ما در پکیج جاینت که در دومرحله انجام خواهد شد، برای وبسایت شما 40 بک لینک دائمی از سایت های بسیار با کیفیت و غول دنیا با Domain Authority بالا مانند وبسایت های Amazon، Dell، Ted و… خواهیم گرفت.

مراحل:

 1. 40 بک لینک از وبسایت های غول دنیا
 2. ارسال 120 لینک به سایت های مرحله اول که موجب شناسایی لینک سایت شما شده و تاثیر به سزایی در پیج رنک شما خواهد داشت.

100000 تومان

پکیج EDU و GOV

دامنه های با پسوند edu و gov مورد اعتمادترین دامنه ها از نظر گوگل هستند. زیرا این دامنه ها مربوط به موسسات دولتی و آموزشی هستند. ما در این پکیج 50 بک لینک دائمی از دامنه های edu و gov برای شما ایجاد خواهیم کرد. همچنین نا گفته نماند که این دامنه ها داری دامین اتوریتی و پیج رنک بالایی هستند.

 

 

130000 تومان

 

پکیج جیزه

این پکیج دارای یکی از قوی ترین الگوریتم های لینک سازی نزد گوگل است که توسط مجموعه سئو تازه انجام می شود. این روش که در سه مرحله انجام می شود به شکل زیر انجام خواهد شد:

 1. در مرحله اول لینک وبسایت شما تعداد 300 بک لینک معتبر با دامین اتوریتی بالای 70 دریافت خواهد کرد.
 2. در مرحله دوم، ما 1000 بک لینک به وبسایت های مرحله اول ارسال خواهیم کرد تا قدرت آنها بیشتر شود.
 3. همچنین در مرحله سوم نیز تعداد 4000 بک لینک به وبسایت های مرحله دو ارسال میکنیم تا قدرت آنها نیز افزایش یابد.

170000 تومان