بازاریابی ویروسی یا وایرال مارکتینگ چیست؟

آیا به فکر فراگیر شدن کسب و کارتان هستید؟ بدتان نمی‌آید که حرف از کسب و کارتان مثل یک ویروس در همه جا پخش شود؟ البته هر برندی می‌خواهد تا نام و محتوای خودش را تا حد امکان در معرض دید افراد بیشتری قرار دهد. در واقع یکی از اهداف اصلی بازاریابان در فضای شبکه‌های اجتماعی، افزایش آگاهی از برند است. به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها، وایرال مارکتینگ را به عنوان فرصتی برای کسب شهرت در شبکه‌های اجتماعی می‌دانند. به نظرتان آیا در حال حاضر پیروی از ترندهای فراگیر و رویدادهای ناگهانی، فایده‌ای دارد؟ بهتر نیست تا برندها، شبکه‌های اجتماعی را به عنوان بخشی از قیف بزرگ بازاریابی در نظر بگیرند؟ حالا که وارد دهه جدیدی ‌شده‌ایم؛ باید مفهوم وایرال مارکتینگ یا همان بازاریابی ویروسی را مورد بازبینی قرار دهیم. در این مقاله به دنبال آشنا کردن شما با این مفهوم در حوزه بازاریابی هستیم.

بیشتر بخوانید

بازاریابی و تولید محتوا در اینستاگرام

امروزه تولید محتوا در اینستاگرام یکی از مهمترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کار اینترنتی محسوب میشود. از مسائل مهم در تولید محتوای اینستاگرام نحوه انتقال مفهوم و پیام آن محتوا به مخاطب است.

بیشتر بخوانید

سئو ویدئو و راهکارهایی برای افزایش بازدید ویدئو

طبق تحقیقاتی که توسط سئوکاران انجام شده و آمارهایی که وجود دارد، مخاطبان شما بعداز تماشای یک کلیپ از کسب و کار شما اعتمادشان به برند شما افزایش پیدا می‌کند. پس شما نیز دارید به این فکر می‌کنید که با ساخت و ضبط ویدئو برای وبسایت خود مخاطب پیدا کنید؟ آیا می‌خواهید بازدید ویدئوهایتان به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند؟ پس در ادامه این مقاله با سئوتازه همراه باشید تا روش‌های بهبود سئو ویدئو را برای شما بیان کنیم.

بیشتر بخوانید

مهمترین قوانین سئو داخلی که هر سایتی باید آنها را رعایت کنند

یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت، سئو داخلی است. اگر شما در سایت خود از سئو داخلی به بهترین روش استفاده و مهمترین قوانین سئو داخلی را رعایت کنید می توانید با افزایش چشمگیر بازدید سایت و همچنین بهبود رتبه سایت خود رو به رو شوید.

بیشتر بخوانید

روش‌هایی ساده برای افزایش امنیت وردپرس

از مهمترین نگرانی‌هایی که مدیران سایت‌های وردپرسی دچار آن هستند امنیت وردپرس هست که به راحتی نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. وردپرس به دلیل ساده کردن طراحی سایت محبوبیت زیادی در بین مردم و وبمستران دارد که این امر موجب می‌شود که همواره در معرض هک و نفوذ قرار بگیرد. البته توسعه دهندگان وردپرس همیشه امنیت این سیستم را کامل می‌دانند. از آنجایی که نمی توان گفت یک سیستم امنیت کامل دارد و یک چیز نسبی است، در این مقاله به شرح روش‌هایی برای افزایش امنیت وردپرس می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید

قوانین جدید اینستاگرام که برای موفقیت در این شبکه اجتماعی باید رعایت کنید

چند سالی است که اینستاگرام در بین مردم جهان و علی‌الخصوص ایران محبوبیت زیادی را کسب کرده است. قائدتا شما نیز دارای یک اکانت در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید و احتمال زیاد در نظر دارید که اکانت شما نیز جزو پرطرفدارترین اکانت‌های این شبکه اجتماعی باشد. شما برای اینکار باید قوانینی که اینستاگرام برای موفقیت هرچه بیشتر وضع کرده است را رعایت کنید. در این مقاله از سئوتازه می‌خواهیم قوانین جدید اینستاگرام را برای شما بازگو کنیم؛ پس اگر می‌خواهید پیشرفتی چند برابری در اینستاگرام داشته باشید با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

روش‌های بهبود سئو تکنیکال برای موفقیت هرچه بیشتر

در این مقاله می خواهیم روش هایی برای بهبود سئو تکنیکال سایت بیان کنیم. سئو تکنیکال (Technical SEO) به مراحل بهینه سازی سایت برای ایندکس و خزش راحت‌تر موتورهای جستجو گفته می‌شود. مثل بهینه‌سازی کدها، ساخت نقشه‌ی سایت و… این بخش از سئو به محتوا ارتباطی ندارد و به زیر ساخت وبسایت اهمیت می‌دهد. به همین دلیل است که نام تکنیکال یا فنی را برای آن انتخاب کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

تاکتیک های سئو اینستاگرام برای موفقیت در کسب و کارتان

به شما اطمینان می‌دهم که در چندین سال آینده نیز تمرکز بر روی سئو کم نخواهد شد. سئو در زمان حال و چندین سال آینده بر حول خواسته‌های مخاطبان بوده و خواهد بود؛ به همین دلیل برای موفقیت بیشتر در کسب و کارتان باید محتواهایی با کیفیت و مخاطب محور تولید کنید. در ادامه همین مقاله می‌خواهیم راه و روشی را برای موفقیت کسب و کارهای اینستاگرامی نشان دهیم که به سئو اینستاگرام معروف است.

بیشتر بخوانید