سئو ویدئو و راهکارهایی برای افزایش بازدید ویدئو

طبق تحقیقاتی که توسط سئوکاران انجام شده و آمارهایی که وجود دارد، مخاطبان شما بعداز تماشای یک کلیپ از کسب و کار شما اعتمادشان به برند شما افزایش پیدا می‌کند. پس شما نیز دارید به این فکر می‌کنید که با ساخت و ضبط ویدئو برای وبسایت خود مخاطب پیدا کنید؟ آیا می‌خواهید بازدید ویدئوهایتان به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند؟ پس در ادامه این مقاله با سئوتازه همراه باشید تا روش‌های بهبود سئو ویدئو را برای شما بیان کنیم.

بیشتر بخوانید

مهمترین قوانین سئو داخلی که هر سایتی باید آنها را رعایت کنند

یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت، سئو داخلی است. اگر شما در سایت خود از سئو داخلی به بهترین روش استفاده و مهمترین قوانین سئو داخلی را رعایت کنید می توانید با افزایش چشمگیر بازدید سایت و همچنین بهبود رتبه سایت خود رو به رو شوید.

بیشتر بخوانید

روش‌های بهبود سئو تکنیکال برای موفقیت هرچه بیشتر

در این مقاله می خواهیم روش هایی برای بهبود سئو تکنیکال سایت بیان کنیم. سئو تکنیکال (Technical SEO) به مراحل بهینه سازی سایت برای ایندکس و خزش راحت‌تر موتورهای جستجو گفته می‌شود. مثل بهینه‌سازی کدها، ساخت نقشه‌ی سایت و… این بخش از سئو به محتوا ارتباطی ندارد و به زیر ساخت وبسایت اهمیت می‌دهد. به همین دلیل است که نام تکنیکال یا فنی را برای آن انتخاب کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

نحوه نوشتن انکر تکست، بهترین روش در سال 1400

انکر تکست متن قابل مشاهده و قابل کلیک در یک متن لینک  داده شده است. در مرورگرهای مدرن، اغلب رنگی است، مانند این لینک به صفحه اصلی سایت سئو تازه. انکر تکست یا متن لنگر را باید خیلی مختصر و مربوط به صفحه ای که می خواهید به آن لینک دهید باید نوشته شود. در این مقاله می خواهیم با انکر تکست و نحوه نوشتن انکر تکست آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید

سئو سایت وردپرسی چگونه انجام می شود؟

اگر شما یک سایت وردپرسی دارید و می خواهید رتبه بندی بالایی در نتایج جستجو برای سایت خود کسب نمایید، باید به فکر سئو سایت خود باشید. انجام سئو حرفه‌ای وردپرس یکی از اصلی ترین مسائلی است که پس از راه‌اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس باید به آن پرداخته شود. سئو سایت، جهت ماندگاری و کسب رتبه سایت در گوگل بسیار خوب بوده و است. بنابراین در طراحی سایت های وردپرسی نیز، توجه ویژه ای به مبحث سئو سایت وردپرس شده است.

بیشتر بخوانید

نرخ کلیک (CTR) چیست و چگونه آن را افزایش دهیم

موتورهای جستجو به وب سایت‌هایی که نرخ کلیک خوب دارند، رتبه ی بهتری می دهند. در حقیقت هر چه تعداد کلیک یک سایت بیشتر باشد، درآمد بیشتری نیز از موتورهای جستجوگر به دست می آورد. همچنین مقدار CTR برای افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند، نیز مهم است. در واقع مقدار CTR یک شاخص برای اندازه گیری میزان موفقیت کمپین های تبلیغاتی است.

بیشتر بخوانید

معرفی مهم ترین الگوریتم های گوگل

سئو یک فرایند تقریبا پیچیده است و شامل فعالیت‌های مختلفی می شود. تمام این فعالیت‌ها اثر یکسانی بر روی سایتها ندارند. گاهی اوقات کارهایی که شما برای بهینه سازی سایت خود انجام می دهید نتیجه آن در طولانی مدت دیده می شود، ولی اثر زیادی برای وب سایت می گذارند. با انجام برخی دیگر از کارها، به سرعت نتیجه آن را بر روی وب سایت خود می بینید، اما ممکن است پس از مدتی وضعیت سایت شما را بدتر از زمانی کنند که تازه شروع به کار کرده‌اید.

بیشتر بخوانید

ویژگی های یک شرکت سئو معتبر چیست؟

سئو سایت به شما کمک می کند که بتوانید ترافیک ورودی به سایتتان از طریق گوگل را افزایش دهید و در نتیجه، کاربران و مشتریان بیشتری برای خرید محصولات یا خدمات خود جذب کنید. در این مقاله می خواهیم ویژگی های یک شرکت سئو معتبر را بیان کنیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

نکات مهم برای بهینه سازی تصاویر در سئو سایت

تصاویری که شما در وب سایت خود قرار می دهید، باید برای کاربران و موتورهای جستجو نیز بهینه شود. در واقع بهینه سازی تصویر با هدف حداکثر کردن سرعت لود سایت و افزایش بازدید سایت از طریق جستجوی تصویری گوگل می باشد. 

بیشتر بخوانید