دوره جامع آموزش سئو

دوره آموزش سئو بی شک از ارزشمندترین دوره های آموزشی در تمام دنیاست. دلایل این مهم چیزی نیست جز اینکه:

تمام کسب و کارهای ثروت ساز ایرانی، اینترنتی هستند!

سئو پردرآمدترین شغل اینترنتی دنیاست!

تعداد سئوکاران ایرانی بسیار کم و بازار کار آن بسیار عالی است!

%80 سایت های ثروتمند ایرانی از طریق سئو ثروتمند شده اند!

دوره جامع آموزش سئو مخصوص تمام سنین

اگر در صفحه دوره آموزش سئو حضور دارید، یعنی می خواهید تصمیم بزرگی بگیرید!

برای این تصمیم بزرگ و جذاب لطفا با دقت و حوصله مطالب زیر را مطالعه کنید و به هیچ وجه نگران پرداخت هزینه دوره‌ نباشید…

شما در این دوره جامع تکنیک های بهبود سئو سایت را فرا می گیرید و به صورت عملی انجام می دهید. پس از دوره هم برای همیشه در گروه پشتیبانی خاص نیوسئو عضو خواهید شد و از مزایای فوق العاده آن بهره خواهید برد.

بازار کار سئو و بهینه سازی سایت

همانطور که گفته شد بهینه سازی سایت (SEO) جزء 10 شغل و کسب و کار پردرآمد در دنیای IT امروزی است که تمامی علاقه مندان به این حوزه می توانند آموزش های لازم را برای آمادگی در بازار کسب و کار سئو ببینند. تمامی نکاتی که در کلاس آموزش سئو مجموعه سئوتازه فراخواهید گرفت کاملا متناسب بازار کار و نکاتی است که در بازار سئو به آن ها بر خواهید خورد. یکی دیگر از خاصیت های آن کار کردن در فضای فریلنسری (کار از راه دور ) است . پس شما می توانید با سرمایه کم اما دانش کافی مشغول به فعالیت شوید و کسب درآمد کنید.

قسمت های مختلف آموزش سئو

سئو متشکل از سه قسمت اصلی و تعدادی نکات تکمیلی و فرعی است. نکات اصلی آن شامل: انتخاب کلمات کلیدی مناسب و قوی، تولید محتوا و لینک سازی است. که کلیه نکات مربوط به آن ها و نحوه انجام آن ها را بصورت کامل در کلاس های سئو سایت به صورت تخصصی فراخواهید گرفت. اما این پایان ماجرا نیست و باقی نکات تکمیلی و یادگیری سئو وردپرس، را به صورت کامل فرا خواهید گرفت تا کمبودی در بازار کار آن نداشته باشید.

آموزش سئو شامل: تعاریف و نیاز ما به سئو، سئو سایت و تنظیمات مختلف یک سایت، آموزش تولید محتوا و جادوی تولید محتوا ، آموزش لینک سازی (داخلی و خارجی )، شبکه های اجتماعی، سئو وردپرس، آموزش گوگل وبمستر تولز، آموزش گوگل آنالیتیک، آموزش گوگل ادوردز و … می باشد که سرفصل ها با ریز جزئیات آن را در زیر می بینید.

در این دوره چه چیزهایی می آموزید

  1. آشنایی با سئو و مفاهیم اولیه
  2. باغ وحش گوگل
  3. سئو CMS
  4. استراتژی سئو و کلمه کلیدی
  5. تولید محتوا
  6. لینک سازی
  7. سئو شبکه های اجتماعی
  8. آشنایی با ابزارهای گوگل

هزینه این دوره آموزشی 850 هزار تومان می باشد. برای ثبت نام در دوره می توانید فرم زیر را پر کنید. حداکثر بعداز 24 ساعت کارشناسان مجموعه سئوتازه با شما تماس خواهند گرفت.

    برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید