ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و از تخفیفات ویژه ما با خبر شوید

کسب درآمد دلاری در خانه؛ اولین 100 دلار خود را دریافت کنید!

کسب درآمد دلاری در خانه, کسب صد دلار در روز

کسب درآمد دلاری در ایران امکان پذیر است؟ آیا شما هم از جمله افرادی هستید که ترجیح می‌دهند شغلی در نزدیکی محل زندگی خود داشته باشید؟ و یا دوست دارید شغلی داشته باشید که ساعت کاری آن را خودتان تنظیم کنید؟ اگر پاسخ شما به این سوال‌ها و یا سوالاتی مانند این سوالات مثبت است، مواردی که در ادامه در رابطه با کسب درآمد اینترنتی به صورت دلار صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر در شرایطی زندگی می‌کنیم که تنها روی آوردن به روش‌های کسب درآمد دلاری و ارزی می‌تواند به بهبود وضعیت اقتصادی افراد کمک کند. به دلیل اینکه ارزش پول ملی بسیار افت کرده و بازار ارز، نابسامان است. بنابراین چاره‌ای جز روی آوردن به شیوه‌های دستیابی به درآمد دلاری باقی نمی‌ماند. درآمد دلاری به معنی آن است که پول را به دلار دریافت کرده و به ریال خرج کنید. درنتیجه این کار، شرایط مالی شما در مدت کوتاهی بهتر از همیشه خواهد شد.

پیدا کردن شغل مناسب و انتخاب راه‌های گوناگون برای کسب درآمد کافی هر روز سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. آنچه اهمیت دارد این است که در بسیاری اوقات، افراد به کارهایی روی می‌آورند که در آن‌ها هیچ تخصصی ندارند. همچنین گاهی مجبور می‌شوند که ساعات بیشتری را کار کنند تا بتوانند میزان درآمد خود را افزایش دهند یا آن را ثابت نگه دارند. پیدا کردن راه‌هایی برای کسب درآمد دلاری می‌تواند به افراد کمک کند که در شرایط سخت کنونی به درآمد قابل توجهی برسند. یکی از شناخته شده‌ شده‌ترین راه‌های کسب درآمد دلاری، کسب درآمد از اینترنت است. سایت‌های کلیکی وجود دارند که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند. از بازار‌های ارز خارجی نیز می‌توان برای کسب درآمد دلاری بهره برد.

روش‌های کسب درآمد دلاری در خانه

در ادامه به معرفی روش‌های کسب درآمد دلاری رایگان به صورت موردی می‌پردازیم. سایت‌های کسب درآمد دلاری زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید اما در این مقاله سعی شده تا از معرفی سایت‌هایی که عملا بازدهی مناسبی ندارند و منجر به هدر رفتن رفتن وقت شما می‌شود جلوگیری شود. البته در نظر داشته باشید هر کاری سختی‌های خود را خواهد داشت.

روش های کسب درآمد به دلار در منزل

فریلنسر شوید و به دلار درآمد داشته باشید

فریلنسر، شخصی خود اشتغال است که خدمات خود را به دیگران ارائه می‌دهد و اغلب در یک زمان برای چندین کارفرما کار می‌کند. فریلنسر‌‌ها معمولا درآمد خود را به صورت پروژه‌محور دریافت می‌کنند. البته بنا به نوع کار ممکن است درآمد به صورت ساعتی یا روزانه نیز تعیین شود.

کار افراد فریلنسر به نوعی است که هم‌زمان می‌توانند با چندین فرد یا شرکت مختلف همکاری داشته باشند. البته اگر در موردی با ایشان قرار‌دادی بسته شود که محدودیت‌هایی را در نظر بگیرد باید تا پایان زمان مد نظر طبق قرار‌داد خود عمل کنند. فریلنسر بودن به شدت پتانسیل کسب درآمد دلاری را دارد فقط کافیست شما به عنوان فریلنسر با توجه به تخصص و مهارتی که دارید سایت کسب درآمد دلاری را شناسایی و اقدام به معرفی مهارت‌ها و تخصص خود کنید.

چگونه فریلنسر شویم؟

این که چگونه تبدیل به یک فریلنسر شویم سوالی است که تمامی افراد قبل از روی آوردن به این شغل از خود می‌پرسند. در صنایع خلاقی مانند طراحی گرافیک، کپی رایتینگ، توسعه وب‌سایت یا عکاسی حضور فریلنسر‌‌ها امری مرسوم و رایج است. با این حال، فریلنسرها می‌توانند تقریبا در هر صنعت خدماتی مانند ترجمه، مشاوره یا پذیرایی فعالیت کنند.

بهترین سایت‌های استخدام فریلنسر خارجی

با استفاده از سایت‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، می ‌توانید متناسب با کار و پروژه‌ای که انجام می‌دهید، کسب درآمد دلاری در ایران و یا هر نقطه‌ای از جهان که بخواهید داشته باشید. اگر یک فریلنسر هستید که به دنبال کار می‌گردید، احتمالاً می‌دانید که انجام یک پروژه چقدر می‌تواند خسته‌کننده باشد. با این حال، وب‌‌سایت ‌ها‌یی برای کمک به متخصصانی مانند شما وجود دارند که کار‌ها را منظم‌تر می‌کنند. تعدادی از بهترین سایت‌های استخدام فریلنسر خارجی عبارت‌اند از:

  • سایت Fiverr با زمینه‌های بسیار متنوع
  • سایت Toptal البته این سایت یک آزمون اولیه نیز دارد تا شما را به عنوان فریلنسر بپذیرد.

کسب درآمد دلاری با ورود به بازار فارکس

بازار ارز فارکس در واقع جایی برای معامله ارزی جهانی است. معاملات فارکس از طریق “بازار بین بانکی” و در یک کانال آنلاین که از طریق آن ارز‌ها ۲۴ ساعت شبانه روز، در پنج روز هفته معامله می‌شوند، انجام می‌شود. فارکس یکی از بزرگترین بازار‌های مالی است که گردش روزانه جهانی آن بیش از ۵ تریلیون دلار است.

هر چند این روش یکی از راه‌های کسب درآمد دلاری بسیار خوب محسوب می‌‌شود ولی باید بدانید که همانند بورس احتمال ضرر هم در آن وجود دارد و قبل از استفاده از آن حتما باید آموزش دیده باشید.

تولید محتوا کنید و به دلار درآمد داشته باشید

برای کسب درآمد دلاری در ایران از طریق تولید محتوا ابتدا بهتر است شاخه‌ای که در آن می‌خواهید تولید محتوا انجام دهید و یا روش تولید محتوای خود را انتخاب کنید. حتی بهتر است جامعه هدف خود را نیز انتخاب کنید. برای مثال تولید فیلم آموزشی در زمینه عمران برای فارسی زبانانی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند یا تولید محتوای متنی برای سایت‌های فارسی زبان خارج از کشور. در ادامه برای هر مورد مثال‌هایی را خواهیم داشت.

کسب درآمد دلاری با تولید محتوا

فروش فیلم آموزشی

شاید از خود سوال میکنید چگونه درآمد دلاری داشته باشم؟ شما می‌توانید فیلم‌ها و دوره‌های آموزشی خود را از طریق بعضی از سایت‌ها به فروش برسانید و از طریق ویدئو مارکتینگ درآمد دلاری داشته باشید. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید می‌توانید فیلم‌های خود را به مخاطبان زیادتری عرضه کنید. ولی اگر بخواهید فیلم‌های خود با زبان فارسی را ارائه کنید از سایتی مانند Udemy می‌توانید استفاده کنید.

فروش کتاب‌ های دیجیتال

همان‌طور که در ابتدای این مقاله گفته شده شما به آسانی می‌توانید با فروش کتاب‌های دیجیتال در بعضی سایت‌های پر‌بازدید خارجی درآمد دلاری کسب کنید. همان‌گونه که در قسمت فروش فیلم‌های آموزشی هم گفته شد کتاب‌های شما بنا به زبان آن‌ها به افراد مختلفی قابل عرضه هستند. اگر بتوانید کتاب‌ها‌یی با زبان انگلیسی ارائه دهید، قطعا مخاطبان شما چندین برابر خواهند شد و درآمد شما به صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.

اگر توانایی نوشتن یک کتاب را دارید، بلافاصله می‌‌توانید آن را برای دیده شدن توسط تمام مردم دنیا در سایت آمازون قرار دهید. وب‌سایت Clickbank نیز فضای لازم برای ارائه کتاب‌های الکترونیک شما را فراهم می‌کند. یکی از خوبی‌های این روش کسب درآمد دلاری، این است که شما با یک بار انجام مراحل آن، تا زمان فروش از درآمد آن استفاده خواهید کرد و در ادامه مسیر زحمت زیادی برای شما به وجود نمی‌آورد.

تولید محتوای متنی

شما می‌توانید با نوشتن درآمد دلاری کسب کنید. امروزه تولید محتوای متنی با کیفیت برای بسیاری از سایت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تعدادی از سایت‌های فارسی زبان در خارج از کشور هم هستند که می‌توانید با تولید محتوا برای آن‌ها کسب درآمد کنید. البته باز هم مانند محتواهای قبلی اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید، می‌توانید فرصت‌های کاری بیشتری برای خود فراهم کنید.

تا اینجا با روش‌های کسب درآمد دلاری با استفاده از انواع تولید محتوا آشنا شدید. در ادامه این مقاله از سئوتازه با روش‌های دیگری آشنا خواهید شد.

فروش عکس به صورت آنلاین

اگر طراح و گرافیست یا عکاس هستید، می‌توانید با فروش عکس‌های خود به صورت آنلاین در سایت‌ها‌یی مانند unsplash، teespring و dribble می‌توانید درآمد دلاری کسب کنید. شما با طراحی عکس‌های لایه باز برای مقاصد و پروژه‌های خاص می‌توانید این تصاویر را در سایت‌ها‌یی مانند shutterstock.com و teespring.com به فروش برسانید.

عکس‌هایی که برای مصارف تبلیغاتی، تجاری و … می‌توانید با دوربین خود بگیرید نیز سایت unsplash فرآیند فروش را برای شما ساده می‌کند.

با اینترنت دلار پارو کنید!

کسب درآمد دلاری از طریق رمز ارزها

رمز ارزها یا ارز‌های دیجیتال از روز تولد تا‌به‌حال گسترش فراوانی داشته‌اند. امروزه ارز‌های دیجیتال تنها به بیت‌کوین محدود نیست و ارز‌های دیگری هم هستند. البته خرید فروش این نوع از ارز‌ها یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق آن‌هاست. روش‌های دیگری هم مانند ایردراپ وجود دارد که دانش و تخصص بالایی نیاز ندارد و در صورت عمل طبق دستوالعمل شرکت، شما پورسانت خود را به دلار دریافت می‌کنید.

افیلیت مارکتینگ یا هکاری در فروش

بازاریابی وابسته یا همان افیلیت مارکتینگ یکی از پر‌سود‌ترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی است. شما می‌توانید در وب‌سایت یا وبلاگ خود شرایطی را ایجاد کنید تا افراد بازدید‌کننده سایت شما از سایت‌ها‌یی که فروش دلاری دارند خرید کنند. و به درآمد دلاری برسید.

نمایش تبلیغات در سایت یا شبکه‌های اجتماعی

شما می‌توانید بنر یا لینک تبلیغاتی سایت‌‌هایی که تبلیفات نیاز دارند را نمایش دهید و به روش‌های مختلف کسب درآمد دلاری کنید. مثلا شما با ثبت نام در سرویس Google Adsense می‌توانید کد تولیدی را در سایت خود قرار دهید؛ بعد از آن گوگل تبلیغاتی را به بازدیدگنندگان سایت شما نمایش می‌دهد و در صورت کلیک افراد شما مبلغی را در حساب کاربری خود دریافت می‌کنید. البته این روش در ایران زیاد جوابگو نیست!

کسب درآمد دلاری از یوتیوب

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در کانون توجه باشید یا فیلم‌های مفید با محتوای جذاب تولید می‌کنید، این قسمت مخصوص شماست. شما می‌توانید با آپلود فیلم‌های خود در یوتیوب و فعال کردن بخش تبلیغات یوتیوب درآمد دلاری کسب کنید. به این صورت که با پخش تبلیغات در ابتدای فیلم‌های شما درصدی از مبلغ تبلیغات به شما تعلق می‌گیرد. هرچه فیلم‌های شما بازدید بیشتری داشته باشند، درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

درآمد دلاری با یوتیوب

تماشای فیلم‌های تبلیغاتی یا شرکت در نظرسنجی‌ها

اگر وقت اضافه دارید و می‌خواهید از آن کمی هم برای کسب درآمد دلاری استفاده کنید می‌توانید در سایت Swagbuck ثبت نام کنید. در این سایت شما به ازای تماشای فیلم‌های کوتاه با موضوعاتی متنوع (مانند سرگرمی، اخبار، ورزش و …) مبالغی را دریافت می‌کنید.

البته این نکته را هم بد نیست بدانید که شما با این روش پولدار نخواهید شد. ولی اگر زمان اضافه در طول شبانه روز دارید (مانند زمان‌های انتظار یا طی مسیر) می‌توانید از این روش استفاده کنید.

درآمد دلاری با وبگردی!

برای بسیاری از افراد جست و جو در اینترنت یک تفریح به حساب می‌آید. اگر قرار باشد به ازای این جست و جو مبلغی هم پرداخت شود، احتمالا بسیاری از افراد از آن استقبال خواهند کرد. برای کسب درآمد دلاری با این روش یه سر به سایت InboxDollars بزنید.

کسب درآمد دلاری با سرویس‌‌های کوتاه کننده لینک

شما می‌توانید از سرویس‌های کوتاه کننده لینک که پرداخت دلاری دارند، مانند shorte.st استفاده کنید. با این روش اگر حدودا روزانه 10هزار کلیک بر روی لینک‌های شما بشود، درآمد شما ده دلار خواهد بود. البته این درآمد برای آی پی ‌های آمریکایی یا انگلیسی 10 الی 15 برابر بیشتر است. پس اگر بتوانید کاربران انگلیسی زبان را هدایت کنید، درآمد شما چندید برابر خواهد بود.

برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید نیاز به سایت یا وبلاگ پربازدیدی دارید. اگر سایت یا وبلاگ پربازدیدی ندارید یک روش دیگر نیز وجود دارد که بسیار ساده است. برای یادگیری این روش با ورود به صفحه مشاوره سئو سئوتازه، 15 الی 30 دقیقه مشاوره را درخواست کنید تا ما با شما تماس گرفته و این روش را آموزش دهیم.

چقدر زمان می‌برد تا به دلار درآمد داشته باشیم؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است که کسب درآمد دلاری چقدر زمان می‌برد و آیا می‌توان در کمتر از یک ماه به درآمد دلاری پایدار رسید یا خیر. در حقیقت تا این‌جای مطلب بررسی کردیم که کسب درآمد دلاری از چه روش‌هایی امکان پذیر است و دقیقا همین موضوع است که روی زمان کسب درآمد دلاری تاثیر گذار است.

برای مثال اگر شما یک کانال یوتیوب راه‌اندازی کنید و بخواهید از طریق آن به کسب درآمد دلاری بپردازید باید حدود ۶ ماه زمان صرف کنید تا کانال شما، در سیستم ماناتایز گوگل قرار بگیرد و در ادامه می‌توانید به درآمد دلاری برسید که البته رسیدن پول به شما و تبدیل آن به ریال نیز ممکن است مقداری دیگر زمان‌ ببرد؛ اما در هر حال درآمد دلاری به قدری ارزش دارد که شما بخواهید چنین زمانی را صرف کنید.

حال در طرف دیگر ماجرا فرض کنید که شما از طریق سایت‌ های فریلنسرینگ به‌دنبال درآمد دلاری می ‌روید، در چنین شرایطی احتمالا بسیار زودتر به درآمد می‌رسید اما در هر مرحله دقت داشته باشید که هر روش سختی‌های خود را دارد.

نقد کردن درآمد دلاری

حالا که متوجه اهمیت کسب درآمد دلاری شدید به دغدغه نقد کردن درآمد دلاری میپردازیم. بسیاری از کاربرانی که به دلار درآمد دارند، دغدغه این مسئله را دارند که چگونه درآمد خود را به ریال تبدیل کرده و اژ ان استفاده کنند. روش‌های زیادی در حال حاضر برای این موضوع وجود دارد و سایت‌‌هایی هستند که این کار را برای شما انجام می‌دهند.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

مرسوم‌ترین روش‌های آنان افتتاح حساب‌های ارزی و یا استفاده از انواع کارت‌های اعتباری مثل ویز‌ا‌کارت و یا مستر‌کارت است. معمولا این شرکت‌ها با هماهنگی شما مشکلات مربوط به نقد کردن پول شما را انجام می‌دهند و شما به آسانی می‌توانید پول نقد به توامن در حساب خود دریافت کنید. البته این روش‌ها در ایران غیر قابل استفاده هستند ولی نگران نباشید. در ایران نیز سایت‌های معتبری وجود دارند که اینکار را برای شما انجام دهند. سایت‌هایی مانند:

  • پی 98
  • ایرانی کارت
  • افراک
  • و…

اولین گام را شما بردارید بقیش با دلار!!!

بسیاری از افراد، تصور می‌کنند که رسیدن به درآمد دلاری خیلی دشوار و پیچیده است و آن را برای خودشان بعید و دست‌نیافتنی می‌دانند؛ این در حالی است که رسیدن به درآمدهای عالی دلاری آن طور که آن‌ها فکر می‌کنند پیچیده و عجیب و غریب نیست. تنها کافی است علایق و استعدادهای خود را کشف کنید و ببینید که به چه زمینه‌ای علاقه دارید. سپس در زمینه علاقه خود به دانش و تخصص کافی برسید و گام بعدی را برای کسب درآمد دلاری بردارید.

این مطالب نیز پیشنهاد می‌شود

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قابل توجه کاربران و مشتریان عزیز

به علت حجم بالای سفارشات طی چندین هفته گذشته، برخی از سفارشات با تاخیر یکماهه به مشتریان تحویل داده شده است که از ایشان عذرخواهی کرده‌ایم. به همین دلیل خواهشمند است سفارش جدیدی ثبت نفرمایید؛ در صورت ثبت سئوتازه تضمینی به انجام به موقع سفارش شما نمی‌دهد. (حداقل 1 ماه و حداکثر 70 روز طول خواهد کشید)