ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و از تخفیفات ویژه ما با خبر شوید

تولید محتوای ویدئویی

با کیفیت‌ترین محتوا برای وبلاگ، وب سایت و شبکه‌های اجتماعی شما

تولبد محتوا تنها به محتوای متنی خلاصه نمی‌شود بلکه هستند محتواهایی که به صورت پادکست و ویدئو تولید می‌شوند. ارتباط گرفتن با کاربران و مشتریان از طریق متن به خصوص اگر متن محتوای تولید شده طولانی باشد، کاری بسیار خسته کننده خواهد بود و بیشتر کاربران بدون هیچ توجهی به محتوا از سایت خارج خواهند شد. در این نوع موارد بهتر است به جای ایجاد محتوای طولانی، از ویدئو برای جذب کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتری استفاده کنید. با ثبت سفارش تولید محتوای ویدئویی در مجموعه سئوتازه می‌توانید با هزینه‌ای کم با کیفیت‌ترین ویدئو را از نطر اجرا و ادیت تحویل بگیرید.

نکات قبل از ثبت سفارش

  1. تهیه هر کلیپ بین 10 تا 20 روز کاری به طول می‌انجامد.
  2. بعداز ثبت سفارش برای دریافت پاره‌ای از توضیحات با شما تماس خواهیم گرفت.

خرید بک لینک لایه‌ای

درباره سئوتازه

آژانس دیجیتال مارکتینگ سئوتازه فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات و آموزش دیجیتال مارکتینگ، از آبان ماه 1399 شروع کرده است. در این مدت کوتاه فعالیت خود توانستیم نقش مهمی در اشتغال‌زایی، آموزش و تربیت نیروی حرفه‌ای در صنعت دیجیتال مارکتینگ ایفا کنیم. امید است در سال‌های آینده فعالیت نیز خدمتگذار مشتریان و کاربران عزیزمان باشیم.

تماس با ما

گلستان، سیمین شهر، خیابان جمهوری، سایت اداری سیمین

09029800415

info@freshseo.ir

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سئوتازه تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

Copyright © 2020 - 2022 FreshSEO.ir

قابل توجه کاربران و مشتریان عزیز

به علت حجم بالای سفارشات طی چندین هفته گذشته، برخی از سفارشات با تاخیر یکماهه به مشتریان تحویل داده شده است که از ایشان عذرخواهی کرده‌ایم. به همین دلیل خواهشمند است سفارش جدیدی ثبت نفرمایید؛ در صورت ثبت سئوتازه تضمینی به انجام به موقع سفارش شما نمی‌دهد. (حداقل 1 ماه و حداکثر 70 روز طول خواهد کشید)