کلمات کلیدی برای کسب و کار شما

لیست کلمات کلیدی هر بیزینسی در بحث سئو سایت نقشی باورنکردنی و بسیار ارزشمند دارد. تمامی کسب و کارهای اینترنتی که تمایل به رتبه های اول گوگل و افزایش حداقل 10 برابری درآمد وب سایت خود دارند، حتما باید از کلمات کلیدی برتر و پرجستجو در محتوای خود استفاده کنند تا بیش از پیش مورد توجه گوگل قرار گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسند.

کلیدواژه هایی که ما در سئو تازه به شما می دهیم جزو پرجستجوترین، پررقابت ترین و سودآورترین کلمات هستن که شما می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را سفارش دهید. شما با استفاده از این عبارات کلیدی می توانید در همان ابتدای راه اندازی هر موضوع در وب سایتتان، محتوای برنامه ریزی و سئو شده تولید نمایید و یا این عبارات را به فری لنسرهای تولید محتوا بدهید تا محتوای قابل توسعه و پرسود برای شما تولید کنند (نه محتوای بی هدف)

یادتان باشد کلمات کلیدی در مقاله، راه را هم برای گوگل نشان می دهد هم به کاربر و همین مسئله است که باعث خواهد شد علاوه بر سرازیرشدن کاربران به سایت شما، ماندگاری آنها در سایت را هم افزایش داده و به رتبه الکسا سایت شما هم کمک شایانی کند. هدف سئو تازه از هزینه کمی که برای کلمات کلیدی میلیون دلاری (کلمات کلیدی پرجستجو و پررقابت) در نظر گرفته است آن است که شما بتوانید برای هر موضوع وب سایت خود در چند ثانیه کلمات کلیدی مربوطه را سفارش داده و حداکثر تا 12 ساعت آنها را تحویل بگیرید.

نکته: تعداد کلیدواژه های دریافتی شما 50 عدد با هزینه 70 هزار تومان می باشد. اگر تعداد بیشتر یا کمتری کلیدواژه می خواهید لطفا با ایمیل info@freshseo.ir در ارتباط باشید.