ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و از تخفیفات ویژه ما با خبر شوید

مشاوره تخصصی سئو

بهترین و متخصص ترین مشاوران برای پیشرفت کسب و کار شما نهایت تلاشان را خواهند کرد

داشتن یک مشاوره سئو حتی برای چند دقیقه کوتاه می‌تواند مانند واکسنی که بیماری را بهبود می‌بخشد، کارکرد سایت شما را نیز عالی تر از قبل کند. شما با راهنمایی یک متخصص و مشاور سئو می‌توانید از افت رتبه سایت خود جلوگیری کنید یا در صورت افت علت آن را بیابید.

  • اگر ایده‌هایی در زمینه سئو دارید و نمی‌دانید چطور آنها را به مرحله اجرا برسانید؛
  • اگر می‌خواهید فرایند سئو سایتتان را خودتان اجرا کنید؛
  • اگر ذهن شما پر از سوالات سئویی شده؛
  • اگر سایت تازه تاسیس دارید و هزینه سئوکار متخصص را ندارید؛
  • و کلی اگر دیگه!
  •  

در هر صورت اگر! می‌خواهید اگرهای بالایی را در ذهن خود حل کنید فقط کافی است فرم زیر را کامل کنید تا در زمانی که خودتان انتخاب کردید با شما تماس بگیریم.

نکته قبل از تکمیل فرم: هزینه مشاوره سئو به ازای هر دقیقه 7 هزار تومان می‌باشد. در زمان انتخاب زمان تماس نیز دقت کنید که حداقل 48 ساعت آینده را انتخاب کنبد زیرا به علت حجم بالای درخواست‌ها، قادر به تماس در زمان ثبت نشده نخواهیم بود و درخواست شما به هفته بعد موکول خواهد شد.

فرم مشاوره سئو

  • قیمت: 0 تومان

بسیاری از مواقع صاحبان کسب و کارهای آنلاین نمی‌دانند که چطور و چگونه به رتبه‌های بالایی گوگل برسند یا از کدام مسیر بروند و چه استراتژی را دنبال کنند تا سایت یا اینستاگرام آن‌ها به موفقیت برسد و بتوانند از آن کسب درآمد کنند. در این مواقع پیشنهاد ما دریافت مشاوره سئو از یک متخصص دیجیتال مارکتینگ است. این متخصص می‌تواند اطلاعات و ابزارهای لازم برای رشد کسب و کار دیجیتال را در اختیار شما بگذارد و با تشریح آن‌ها به شما کمک می‌کند که هرچه سریعتر به موفقیت برسید (البته با استفاده از روش‌های مجاز و کلاه سفید).

به گفته یکی از اساتید سئو ایران: «ترافیک و بازدید سایت شما، درآمد شماست. بهترین مشاور سئو ایران بر افزایش ترافیک و درآمد سایت شما باید متمرکز باشد.»

همراه بودن بهترین مشاور سئو ایران در کنار کسب و کار شما می‌تواند مزایایی را داشته باشد:

  1. می‌تواند به صورت چشمگیری هزینه‌های اضافی را حذف کند.
  2. می‌تواند راهنمایی کند که چه نوع ترافیکی برای وبسایت شما مناسب است.
  3. می‌تواند کمک کند تا به نتایج دلخواه خود در کمترین زمان ممکن برسید.

رقیبان شما در حال دریافت مشاوره و رشد کسب و کار خود هستند؛ شما نباید از آن‌ها عقب بمانید.

خرید بک لینک لایه‌ای

درباره سئوتازه

آژانس دیجیتال مارکتینگ سئوتازه فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات و آموزش دیجیتال مارکتینگ، از آبان ماه 1399 شروع کرده است. در این مدت کوتاه فعالیت خود توانستیم نقش مهمی در اشتغال‌زایی، آموزش و تربیت نیروی حرفه‌ای در صنعت دیجیتال مارکتینگ ایفا کنیم. امید است در سال‌های آینده فعالیت نیز خدمتگذار مشتریان و کاربران عزیزمان باشیم.

تماس با ما

گلستان، سیمین شهر، خیابان جمهوری، سایت اداری سیمین

09029800415

info@freshseo.ir

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سئوتازه تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

Copyright © 2020 - 2022 FreshSEO.ir

قابل توجه کاربران و مشتریان عزیز

به علت حجم بالای سفارشات طی چندین هفته گذشته، برخی از سفارشات با تاخیر یکماهه به مشتریان تحویل داده شده است که از ایشان عذرخواهی کرده‌ایم. به همین دلیل خواهشمند است سفارش جدیدی ثبت نفرمایید؛ در صورت ثبت سئوتازه تضمینی به انجام به موقع سفارش شما نمی‌دهد. (حداقل 1 ماه و حداکثر 70 روز طول خواهد کشید)