سئو سایت و بهینه سازی

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization است که معنی آن بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. منظور از سئو سایت این است که بتوانیم وبسایت خودمان را به صورت اصولی با جدیدترین متدهای گوگل هماهنگ کنیم. این مسئله سرانجام باعث بهبود رتبه سایت نزد گوگل می شود.

آمارها نشان می دهد که اکثر افراد ، حضور در دنیای وب را با موتورهای جستجوگر شروع می کنند و مراجعه به آن ها آنقدر عادی شده که جستجو کردن بعد از ارسال و دریافت ایمیل، دومین فعالیت عمده کاربران اینترنت به حساب می آید. پس این نکته که موتور جستجو بتواند نتایج حاصل از جستجوی کاربر را خیلی سریع در اختیار او قرار دهد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چون از هیچکس انتظار نمی رود که آدرس تمامی سایت های مورد نظرش را حفظ باشد.

خدمات حرفه ای سئو سایتطبق آمار، جایگاه اول گوگل حدود 35 تا 55 درصد بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند. این عدد شگفت انگیز در تعداد مخاطب، میتواند برای هر کسب و کار یا خدمات اینترنتی، مشتریان زیادی را به ارمغان آورد. در واقع افزایش رتبه سایت در گوگل یا همان سئوی سایت، می تواند حجم زیادی از بار تبلیغات و بازاریابی را از روی دوشتان بردارد.  کسب این جایگاه در گوگل دست نیافتنی نیست، اما بهبود سئوی سایت چندان آسان هم نمی باشد. رعایت یک سری اصول و قواعد مشخص و همچنین آشنایی با الگوریتم ها و سیاست های گوگل در رتبه دهی سایت ها، مواردی ضروری برای موفقیت در این زمینه است. از طرفی این سیاست ها دائما در حال تغییر و بهینه شدن هستند، لذا بروز ماندن در این حوزه و آگاهی از آخرین تصمیمات گوگل امری حیاتی به شمار می آید.

هدف از سئوی سایت در واقع کمک به وب سایت هاست تا بتوانند جایگاه بالاتری را در نتایج حاصل از جستجوهای کاربران مختلف به دست بیاورند. از آن جایی که میلیون ها صفحه وب در اینترنت وجود دارد، به دست آوردن رتبه بالاتر و حضور در صفحه اول نتایج جستجو از اهداف مهم سئو و بهینه سازی سایت می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل می تواند مهمترین نکته در موفقیت یک سایت و از گام های بسیار پراهمیت در مبحث دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی به شمار رود.

سئو و بهینه سازی سایت توسط مجموعه سئو تازه از مزایای زیر برخوردار است:

  1. آنالیز وبسایت
  2. افزایش رتبه نزد گوگل
  3. سئوی داخلی
  4. سئوی خارجی
  5. افزایش سرعت سایت
  6. بالا بردن دامین اتوریتی

برای دریافت مشاوره رایگان و هزینه سئو وبسایت خود، فرم زیر را کامل کنید.