جشنواره تابستانی سئوتازه آغاز شد. در این تابستان سورپرایز ویژه ای برای کاربران خود در نظر گرفته ایم که از 15 خرداد آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه خواهد داشت. شما با سفارش هر یک از خدماتی که ما ارائه می دهیم می توانید دو سفارش از آن خدمت را برای خود ثبت کنید؛ یعنی اینکه شما با پرداخت هزینه یک خدمت، دو خدمت را برای خود ثبت می کنید. در ادامه بیشتر برای شما توضیح داده ایم.

ما در این جشنواره بیان کرده ایم که به ازای یک خرید یک هدیه دریافت می کنید؛ بله اینطوری است ولی نه صرفا یک خرید!
شما با ثبت سفارش دو خدمت، دو هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین هر تعداد سفارشی که در سایت ثبت کنید به تعداد همان سفارشات هدیه دریافت خواهید کرد. بله، یکی بخر دوتا ببر ما اینجوریاست.

در اینجا تعدادی مثال برای درک بهتر جشنواره بیان می کنیم:

1- شما با ثبت سفارش 5 تا تولید محتوا، 10 عدد تولید محتوا را در سایت ثبت خواهید کرد. البته با پرداخت هزینه 5 تا تولید محتوا.

2- شما با خرید هر یک از پکیج های بک لینک و یا تولید محتوا به اندازه همان تعداد که ثبت سفارش کرده اید، هدیه دریافت خواهید کرد. برای مثال شما یک پکیج بک لینک هرمی جیزه را و همچنین دو عدد پکیج سه تولید محتوا و همچنین پکیج یک پشتیبانی سایت را سفارش داده اید، بعداز ثبت سفارش و پرداخت هزینه تمامی سفارشات شما ضربدر دو شده و اجرا خواهد شد. در این مثال سفارشاتی که برای شما اجرا می شود به این شکل است: دو عدد پکیج بک لینک جیزه، چهار عدد پکیج سه تولید محتوا و دو ماه پکیج یک پشتیبانی سایت.

خب حالا که با جشنواره تابستانی ما آشنا شدید برنامه ای برای پیشرفت کسب و کار خود و بالا آوردن وبسایت خود ندارید؟ این بهترین فرصت برای کسب و کارهای نوپای اینترنتی است.

ما در سئوتازه همچنین برنامه ای ویژه برای کسب و کارهای تازه تاسیس داریم؛ یکماه مشاوره رایگان توسط بهترین و نخبه ترین کارشناسان مجموعه سئوتازه که راه را برای پیشرفت هرچه سریعتر شما نشان خواهند داد. این مشاوره نیز جزئی از جشنواره تابستانی ما است؛ البته این مشاوره ها هزینه ای برای شما ندارد بلکه به صورت کاملا رایگان انجام می شود. پس اگر سایت تازه تاسیس یا کسب و کار دیجیتالی نوپایی دارید آن را با ما درمیان بگذارید تا از این کار پشیمان نشدید!!!

تا 85 درصد تخفیف بر روی کلیه محصولات

مجموعه سئوتازه

ارتباط با کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان
09029800415 – 09152180415

آدرس دفتر: قوچان، خیابان امام خمینی، خیابان شهید داوودی، شهید داوودی 7، مجموعه فناوری اطلاعات سئو تازه

خبرنامه

© کلیه حقوق این وبسایت برای مجموعه فناوری اطلاعات سئوتازه محفوظ می باشد